Eén aanhouding na gewapende overval op supermarkt

Normal politie

Swalmen - De politie heeft maandagavond, vlak na de overval op een supermarkt aan het Sint Jansplein in Swalmen, een persoon aangehouden. De verdachte werd op de Stationsstraat door de agenten aangetroffen. Bij de aanhouding van de man is een waarschuwingsschot gelost.

Rond kwart voor negen kreeg de politie de overvalmelding door. Een groepje van 5 of 6 personen was in de supermarkt aan het Sint Jansplein. Ze bedreigden de kassamedewerkers met een mes en maakten geld en sigaretten buit. Ze vluchtten te voet richting het station.

Adverteren op RoermondActueel.nl vanaf €3,75 per maand

Adverteren in de regio moet toegankelijk zijn voor bedrijven uit de regio, op RoermondActueel.nl en onze partnerwebsites kunt u adverteren voor een kopje koffie per maand.
Meer informatie

Roermond
04:29

16° C

Zwaarbewolkt

0.89 km/h

89%

Blijf op de hoogte
Meld je aan voor de nieuwsbrief